polski Strona główna / Księga pielgrzymów

mąż
2014-08-07   09:34:37
Wpis:
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała oraz naszą rodzinę. Proszę Cię, by nie doszło między nami do rozwodu, choć proces rozwodowy trwa. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie. Zabierz z życia Agnieszki pewnego pana i proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła do męża.
  Kasia
Wyszków
2014-05-30   20:45:59
Wpis:
Dziękuje Ci Mateńko za ocalenie mojego życia kilka razy oraz za otrzymane łaski dla mnie i mojej rodziny .Matko Boża proszę Cię abyś się wstawiła za mną u Pana Boga i wyprosiła mi dar uzdrowienia fizycznego, psychicznego i duchowego oraz o ulgę w cierpieniu. Prosi Kasia .
  Parafianka
2014-05-22   09:17:06
Wpis:
Witaj Mateńko Nasza! Pragnę dzisiaj w ten piękny słoneczny dzień podziękować za wszysykie dobra otrzymane od Ciebie i Twojego Syna, za każdą sekundę, minutę, godzinę, dzień, miesiąc, rok, lata naszego życzia rodzinnego, małżeńskiego, za nasza największe Skarby DZIECI a przecież wiesz przez co przeszliśmy. Zarazem gorąco proszę, proszę o zdrowie dla całej rodziny, o stałą pracę dla nas tak ciężko ją znaleść i o normalne spokojne życie.Wdzięczna Ci za wszystko Parafianka
  mąż
2014-05-15   07:50:32
Wpis:
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała oraz naszą rodzinę. Wstawiaj się proszę u swojego Syna Jezusa w tej intencji. Proszę Cię, by nie doszło między mną i Żoną do rozwodu, choć proces rozwodowy trwa. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie. Zabierz z życia Agnieszki pewnego pana i proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła na stałe z dziećmi do domu.
  Łukasz
2014-02-21   15:33:10
Wpis:
Matko Boża, proszę Cię, abym znalazł stałą pracę.
  Aga
Przemyśl
2013-08-26   17:10:50
Wpis:
Najdroższa Mateńko! Dziękuję Ci za wszystkie łaski, które otrzymujemy, ale proszę bardzo proszę o wyproś u Swego Syna dar zdrowia dla Agaty
  Tadeusz
Stubno
2013-06-09   11:29:16
Wpis:
Matko Syna Bożego proszę Cię o dar zdrowia dla mojej żony chrej na nowotwór,na który cierpi od kilku lat.Prosi mąż
  na zawsze twoja
kraków
2013-05-22   21:15:14
Wpis:
Mateńko Boża dziękuje ci za wszystko ,za mojego kochanego spraw by ten ,o którym pisze a ty dobrze wiesz o kim niech zostanie na zawsze ze mną i kocha mnie całym sercem jak ja jego:)
  Ewa
Jedlicze
2013-04-10   16:42:37
Wpis:
Matko Boza Pocieszenia ,proszę o łaskę i dar uzdrowienia.
  kasia
sanok