polski Strona główna / KRONIKA
Środa - 21 listopada 2018      > > 400-lecie Cudownego Obrazu < <
KRONIKA

Serdecznie zachęcamy do wpisywania próśb, podziękowań. Niech to będzie dla nas, odwiedzających Matkę Bożą Pocieszycielkę Strapionych w Sanktuarium w Wielkich Oczach, KRONIA.

PARAFIANKA
LUBACZÓW - WIELKIE OCZY
2013-05-20   00:24:39
Wpis:
Witaj Maryjo, Mateńko moja!Od ostatnich podziękowań i próśb moich minęło 5 lat,przez te lata tak wiele się zmieniło i SPEŁNIŁO!!! Dziś przed urczystścią 400Lecia istnienia Twojego Obrazu przychodzę upraszać wszelkich łask od Ciebie płynących oraz dziękować za wszystko to co dajesz mi, nam każdego dnia.Maryjo wiem, że TY MNIE NIGDY NIE OPUŚCISZ i nie pozwól bym i ja od Ciebie nie odeszła, choć tyle pokus dookoła nas. Całe moje życie jest dość skomplikowane!
Proszę o zdrowie dla mojej rodziny, siłę w podejmowaniu słusznych decyzji, miłość by nigdy nie ustała,dobroć dla innych, wytrwałość, cierpliwość. Proszę również o znalezienie pracy w Polsce by żyć, być RAZEM a nie osobno w pogoni za chlebem!
Wdzięczna za wszystko córka
  Monika
Odrzykoń
2013-04-23   20:05:57
Wpis:
Mateńko Boża pomóż mi,aby mój przyjaciel nie gniewał się na mnie,ty jedyna wiesz kto jest moim najukochańszym przyjacielem serca,którego kocham ,obdarz go zdrowiem i żeby mi wybaczył ,nie odrzucał mnie i pokochał ,żeby mnie jeszcze lubił nie ignorował mnie tak jak ja to czyniłam ja porostu to wszystko robiłam dla niego a przede wszystkim dla jego dobra może kiedyś to zrozumie ,gdy będzie daleko ode mnie tak bardzo chciałabym żeby to przeczytał ,bo może wtedy ... bym mogła cofnąć czas nie zraniłabym go jak....wiele ten człowiek wycierpiał w zdrowiu i wielu innych rzeczach Matulko kochana proszę tylko byśmy wszystko odbudowali razem ,zawsze prowadź go dobrymi ścieżkami w życiu,by jego wybory były posłuszne ,daj mu siły.Gdy go spotkałam pierwszy raz w życiu moje życie odmieniło się na szczęśliwsze,on po prostu wniósł ,jakby to nazwać pozytywną energię do mojego dotychczasowego życia później było lepiej a potem coraz to gorxej nawzajem lekceważyliśmy się ,udawaliśmy coś, te pokerowe twarze ,złe na siebie ,okrutne ,pełne smutku i goryczy
  Marlena
krosno
2013-04-04   21:04:53
Wpis:
Mateńko Boża spraw bym mogła pomóc osobie,którą zawiodłam i od której się oddaliłam w jej trudnym czasie ,daj mi znak jak mam mu pomóc!:)Z góry bardzo ci dziękuję!!
  Maja
krosno
2013-03-04   16:47:28
Mateńko Boża
Pocieszycielko wszystkich strapionych pomóż mi,być osobą odważną,silną i mądrą oraz proszę cię za zdrowie dla mnie i moich najbliższych,bez których nie dałabym rady !proszę abym się dobrze uczyła daj mi sił i ochoty do nauki oraz oświecenia. Spraw! by bliska dla mnie osoba nie oddalała się ode mnie ,ta którą kocham i o,której myślę ja go kocham ,lecz on o tym nie wie i aby się na mnie już nie dąsał ,jako przyjaciel mojego serca.
  teresa
Wrocław
2012-09-25   19:38:50
Wpis:
Matko Pocieszycielko Strapionych, miej w opiece Wszystkich Członków Rodzin jakie kiedykolwiek zamieszkiwały w Wielkich Oczach, na przestrzeni lat ubiegłych prawnuczka mieszkanki z Wielkich Oczu Polski Międzywojennej
  LUCYNA
DĄBROWA GÓRNICZA
2012-05-02   19:22:40
Wpis:
MATKO POCIESZYCIELKO STRAPIONYCH OTACZAJ SWĄ OPIEKĄ CZLONKÓW MOJEJ RODZINY MIESZKAJĄCEJ W TWOJEJ PARAFI I MOJEJ RODZINY MIESZKAJĄCEJ W PARAFI NA WZGÓRZU GOŁONOWSKIM U ŚW.ANTONIEGO.
  Rafał
łódzkie
2012-02-20   01:31:16
Matko Boża, proszę Ciebie o zdrowie dla mojej - jeszcze nie narodzonej córeczki
  ...
Daleko
2011-12-26   18:56:50
Wpis:
Matko Boża proszę o pomoc w nauce i poprawienie ocen !> ..
  Stefania
2011-09-04   20:41:27
Wpis:
Matko najświętsza daj zdrowie mojemu cięzko choremu synowi ulituj się nade mną błagam.
  Frydel Małgorzata
Opole
2011-06-17   19:38:37
Wpis:
Matko Boża proszę Cię o wsparcie, aby sprostała trudą wychowania i choroby syna Damiana Sopel. Jak również miała siły aby przezwyciężyła bezdomność wskutek działań byłego męża i jego rodziny pochodzącej z Wielkich Oczu.
Znalezione wpisy: 1 [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ]