polski Strona główna / Pozycje książkowe i nie tylko
Piątek - 25 maja 2018      > > 400-lecie Cudownego Obrazu < <
Pozycje książkowe i nie tylko
W tej części informacji o nas i naszej Parafii chcielismy Wam, wszystkim odwiedzającym, przedstawić pozycje książkowe dotyczące
Parafii i Sanktuarium w Wielkich Oczach.

Pozycje książkowe:

O. Franciszek Szajer O.F.M. "W PIĄTĄ ROCZNICE Koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach"
Oslo-Wielkie Oczy 2002 r.

O. Franciszek Szajer O.F.M. "Sanktuarium Cudownego Obrazu Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach"
Wielkie Oczy-Oslo 2000-2001 r.

O. Albin Sroka O.F.M. "Wielkie Oczy - SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ POCIESZYCIELKI STRAPIONYCH"
Jarosław-Wielkie Oczy 2000 r.

Ks. Benedykt Mikołajewski "Znak wielki - Niewiasta obleczona w Słońce, Rozważania o Matce Bożej"
Tarłów 1996
r.

O. Albin Sroka O.F.M. "Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Wielkich Oczach" - Jarosław-Wielkie Oczy 1994 r.

Pocztówki:

O. Franciszek Szajer O.F.M.

1. Cudowny obraz Matki Bożej Wielkoockiej
2. Ojciec Święty Jan Paweł II błogosławi tlum wiernych zgromadzonych na Mszy św. w Krośnie.
3. Sanktuarium Cudownego Obrazu M.B. Pocieszycielki Strapionych w Wilekich Oczach, koronowanego przez Papieża Jana Pawła II 10.06.1997 roku w Krośnie.

1. Kaplica Sióstr Boromeuszek w ktorej znajduje się kopia obrazu Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych.
2. Widok na Klasztor Sióstr Boromeuszek w Wielkich Oczach.
3. Urząd Gminy.
4. Sanktuarium Cudownego Obrazu M.B. Pocieszycielki Strapionych w Wielkich Oczach, koronowanego przez Papieża Jana Pawła II 10.06.1997 roku w Krośnie.

1.Klasztor Sióstr Boromeuszek w którym znajduje się kopia obrazu Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych.
2. Gimnazjum i Szkoła Podstawowa.

1. Krosno'97 - Ojciec św. Jan Paweł II kanonizował bł. Jana z Dukli oraz koronował obrazy matki Bożej z Haczowa, Jaślisk i z Wielkich Oczu.
2. Ojciec Święty Jan Paweł II błogoslawi tłum wiernych zgromadzonych na Mszy św. w Krośnie.
3. Widok na Klasztor Sióstr Boromeuszek w Wielkich Oczach.