Portal - Wielkie Oczy
polski Strona główna
Niedziela - 9 maja 2021      > > 400-lecie Cudownego Obrazu < <
[Dzieje Wielkich Oczu] [Cudowny obraz Matki Bożej] [Modlitwa do Matki Bożej] [Rys historyczny] [Porządek nabożeństw ] [Informator pielgrzyma] [Pozycje książkowe i nie tylko] [Siostry Boromeuszki] [Akcja Katolicka] [MDPC i APDC ] [Służba liturgiczna] [RAM] [Twórczość Parafian] [Pliki MP3] [Galeria] [Forum] [Księga pielgrzymów] [Kontakt] [KRONIKA]

Aktualności
Nowa strona Parafii www.parafiawielkieoczy.pl
Święcenia Biskupie Ks. Stanisława Jamrozka
Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie
400-lecie cudownego obrazu Matki Bożej w Wielkich Oczach
Zaproszenie na Uroczystośći 400-lecia Cudownego Obrazu Matki Boskiej Pocieszycielki Strapionych
Te Deum Laudamus Misje Św. przed 400 leciem cudownego obrazu Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych Wielkie Oczy, 19-26.05.2013 r.
"Siła Miłości"
Papież mianował nowego biskupa pomocniczego archidiecezji przemyskiej
8 rocznica smierci Jana Pawła II
Triduum Paschalne

2013-04-28 "Siła Miłości"


W dniu 21 kwietnia w naszej gminnej świetlicy odbył się spektakl, pt. "Siła Miłości". Spektakl wykonała dobrze nam znana grupa artystyczna z Pruchnika.
"Treścią spektaklu - jak mówią wykonawcy - jest walka Nienawiści z Wiarą Nadzieją i Miłością.
Człowiek nie został stworzony po to, aby tylko funkcjonować, pracować, produkować. Został stworzony, aby być człowiekiem i powołany dla światła i radości. To dla miłości ludzie są stworzeni, to ona jest w życiu jedynie najważniejsza i człowiek jest nieszczęśliwy naprawdę tylko przez jej brak. I żeby ją znaleźć, popełnia wiele błędów, często idzie na oślep, bo nie umie znaleźć do niej drogi. Jadnak w końcu znajduje." Artyści na zakończenie spektaklu przekazali szczere i głębokie życzenia dla Ks. Proboszcza z okazji 25-lecia kapłaństwa. Pruchnik był pierwszą parafią naszego Ks. Proboszcza." Czcigodnemu Jubilatowi naszemu Przyjacielowi Księdzu Józefowi Florkowi na pamiątkę 25 Rocznicy Święceń Kapłańskich najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszelkich łask Bożych, siły i wytrwałości w pośludze Duchowej"

składają:
Pracownicy i Grupa Artystyczna z Centrum Kultury w Pruchniku

....
Krzysiek
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: Krzysiek, Andrzej, Karol